Haber

Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Kayıboyu Mahallesi’ni ziyaret etti

BilecikBelediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Belediyesi’nin kasım ayı meclis toplantısında alınan oybirliğiyle alınan karar doğrultusunda adı Kayıboyu Mahallesi olarak değiştirilen mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Belediye Başkan Vekili, Mahalle Muhtarı Salih Yıldız ve mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı. SubaşıBelediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Yıldız, Ahmet Gürses, Yaşar Külhan, Gürkan Akyurt ve birim yöneticileriyle birlikte mahalle sakinleriyle çay içerek talep ve görüşlerini dinledi.

Belediye Başkan Yardımcısı, Kayı Uzunluğu Mahallesi adının güzel şeyler getirmesini temenni etti. Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kayıboyu Mahallemiz, adın gibi asırlar boyu yaşasın, yeni ismin hayırlı olsun! Eski adıyla Aşağıköy olarak bilinen Kayıboyu Mahallemizi yeni adıyla ziyaret ederek tanıştık. Muhtarımız Salih Yıldız ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek Kayıboyu Mahallemizin yeni isimlerini tebrik ederek, “Mahallemize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, mahallemizin yeni ismini bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

Muhtar Salih Yıldız ve mahalle sakinleri de memnuniyetlerini dile getirerek, ziyaretleri ve takviyelerinden dolayı Belediye Başkan Vekili Subaşı’ya teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu