Haber

Bağcılar’da görev yaptığı aile sağlığı merkezinde bir doktor darp edildi.

Bağcılar’da görev yaptığı aile sağlığı merkezinde darp edilen doktor hastanede tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre doktor Mahmut Doğan, görev yaptığı Çınar Aile Sağlığı Merkezi’nde bir kişi tarafından darp edildi. Saldırganın yumruk ve tekmeleriyle yaralanan Doğan’a ilk müdahale burada sağlık ekipleri tarafından yapıldı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Y.İ.’yi gözaltına aldı.

“Yaralama” ve “cinsel taciz” gibi çok sayıda suçtan sabıka kaydı olduğu öğrenilen şüpheli Y.İ’nin “kasten yaralama” ve “kasten yaralama” ve “kasten yaralama” suçlarından yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Emlak”.

Hastanede tedavi altına alındı

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Doğan, baskın anını gazetecilere anlattı.

Görev yaptığı aile sağlığı merkezinde hasta bakımını saat 15.30 sıralarında bitirdiğini kaydeden Doğan, hemşirelerin kendisine telefonda sürekli yan tuvalete girip çıkan birinden rahatsız olduklarını söylediklerini anlattı.

Doğan şöyle devam etti:

“Tuvaletten çıkan vatandaşa ‘Abi burası umumi tuvalet değil, cami tuvaleti değil, sağlık kurumu. 1 saattir buradasın, giriyorsun’ dedim. 4-5 kez tuvaletten çıkıp, insanları rahatsız etmeye hakkınız yok.’ “Ona aramasını söyledim. Adam kapıdan çıkarken arkasını dönüp gözlerime yumruk attı. Beni yere tekmelemeye başladı. Arkadaşlarım beni ayırdı. Beni acil servise taşıdılar. Gözümün sağ tarafı ve hızı çok acıyor. Ambulans geldi, beni hastaneye getirdiler.”

Saldırganın elinde büyük ihtimalle kesici alet olduğunu ve yanağında bir kesik olduğunu anlatan Doğan, yetkililerden şiddeti önlemek için önlem almalarını istedi.

Doğan, “Meslektaşlarımızın başına gelen olayları televizyondan izliyordum ama bugün benim de kapımı çaldı. Gerekli tedbirler alınmazsa yarın başka bir meslektaşımızın kapısını çalacak” dedi. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu